Location : Home > G > G79-Y200C
G79-Y200C
Share on FacebookShare on Facebook
G79-Y200C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
G79-Y200C 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
G79-Y200C 654789 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
G79-Y200C 654789 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1301520003 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 600SC SOCKET
8N3DV85LC-0107CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 187.5MHz, 150MHz 6-CLCC
MAX1428ETN+D ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAX7645BCWP Maxim Integrated Products 5000 2016+ 2016+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX7645BCWP originalne 75201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EPM7032SLC44-10F Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM7032SLC44-10F ALTERA 18000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EPM7032SLC44-10F ALTERA 1000 16+ PLCC Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EPM7032SLC44-10F Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LC4128C-10TN128I LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
LC4128C-10TN128I LATTICE 10000 16+ 3.3V/2.5V/1.8VIn-SystemProgrammable Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DG2711DL-T1-GE3 Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 1 Circuit IC Switch 2:1 600 mOhm SC-70-6
TM4C123AH6PMI7R Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4F Tiva? C Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
72V36110L6PFG Electronics 25809 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
72V36110L6PFG IC 37450 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
72V36110L6PFG STOCK 47080 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
R5F1036ADSP#V0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G12 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-LSSOP
R5F1036ADSP#V0 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R5F1036ADSP#V0 NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-640604-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 10 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 18 AWG
4-640604-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-640604-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 10POS 18AWG MTA156 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4-640604-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 10POS 18AWG MTA156 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
LC75883WHS-E Integrated Circuits (ICs) PMIC - Display Drivers IC LCD DISPLAY DRIVER
LC75883WHS-E IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LC75883WHS-E NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LC75883WHS-E SANYO 3570 QFP80 RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
9-103801-0-06 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
9-103801-0-06 TE Connectivity AMP Connectors 157460 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 12POS R/A Unitronix Electronics Limited
9-103801-0-06 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-103801-0-06 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 12POS R/A SIMEN Electronics Co.,Ltd
9-103801-0-06 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 12POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.
830-10-019-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
830-10-019-20-001101 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-10-019-20-001101 Preci-Dip 157050 2016+ CONN HDR 19POS 2MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
830-10-019-20-001101 Preci-Dip 287970 2016+ CONN HDR 19POS 2MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0026481211 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
0015911344 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin