Location : Home > G > G5V-2-FDDC12
G5V-2-FDDC12
Share on FacebookShare on Facebook
G5V-2-FDDC12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
G5V-2-FDDC12 RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V 27180 Omron 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
G5V-2-FDDC12 RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V 27180 Omron 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
G5V-2-FDDC12 RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V 88190 Omron 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FE-6K-E Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories SYSTEM RACKING 19" UP TO 3-2000W