Location : Home > G > G5LE-1-ACD-DC24
G5LE-1-ACD-DC24
Share on FacebookShare on Facebook
G5LE-1-ACD-DC24 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
G5LE-1-ACD-DC24 standard package with RoHS 146250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BK2540-7RB1 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) DC DC Converters DC/DC CONVERTER DUAL 15V 5A
BK2540-7RB1 IC 37630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BK2540-7RB1 NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DRP048V060W1BA Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 60W
DRP048V060W1BA NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RG2012N-3161-P-T1 Susumu 486700 1532+ RES SMD 3.16K OHM 0.02 1/8W Alphatek Technology Limited
RG2012N-3161-P-T1 Susumu 581900 2015+ RES SMD 3.16K OHM 0.02 1/8W RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-3161-P-T1 Susumu 591900 17+/18+ RES SMD 3.16K OHM 0.02 1/8W FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-3161-P-T1 Susumu 800,000 15+ Thin Film Resistors - SMD 1/10W 3.16Kohm 0.02 10ppm Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MM2XP DC24 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
MM2XP DC24 Omron 4000 12+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor