Location : Home > G > G5LB-1A4-DC48
G5LB-1A4-DC48
Share on FacebookShare on Facebook
G5LB-1A4-DC48 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
G5LB-1A4-DC48 RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V 5000 Omron 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
G5LB-1A4-DC48 RELAY SPST 10A 48VDC PCB SEALED 8000 Omron Electronics Inc-ECB Div 2012+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
G5LB-1A4-DC48 RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V 8000 Omron Electronics Inc-EMC Div 16+ RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V SIMEN Electronics Co.,Ltd
G5LB-1A4-DC48 ROHSPb 85200 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
G5LB-1A4-DC48 RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V 8000 Omron Electronics Inc-EMC Div 16+ RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com