Location : Home > G > G5G-1ADC12
G5G-1ADC12
Share on FacebookShare on Facebook
G5G-1ADC12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
G5G-1ADC12 RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V 8000 Omron Electronics Inc-EMC Div 16+ RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
G5G-1ADC12 RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V 32315 Omron 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
G5G-1ADC12 RELAY PWR SPST-NO 16A 12VDC 8000 Omron Electronics Inc-ECB Div 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DG200-3 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 18V 200W
DG200-3 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DG200-3 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DG200-3 NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPS52 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 55W