Location : Home > G > G5A-237PH-DC12
G5A-237PH-DC12
Share on FacebookShare on Facebook
G5A-237PH-DC12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
G5A-237PH-DC12 RELAY PCB 1A DPDT 12VDC 8000 Omron Electronics Inc-ECB Div 2012+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
G5A-237PH-DC12 RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V 3250 Omron 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
G5A-237PH-DC12 RELAY PCB 1A DPDT 12VDC 8000 Omron Electronics Inc-ECB Div 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd