Location : Home > G > G3VM-351DY(TR)
G3VM-351DY(TR)
Share on FacebookShare on Facebook
G3VM-351DY(TR) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
G3VM-351DY(TR) RELAY SSR SPST-NO 350V 100MA SMD 32455 Omron 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
G3VM-351DY(TR) RELAY SSR SPST-NO 350V 100MA SMD 27990 Omron 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GLC65D Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 65W