Location : Home > F > FXPT12200
FXPT12200
Share on FacebookShare on Facebook
FXPT12200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FXPT12200 RoHS 58201 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FXPT12200 CONN PLUG 12POS .200 BLACK 8000 Amphenol PCD 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FXPT12200 657894 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
FXPT12200 ROSH 11233 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSE706HA1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD
DTS26W9-98BC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
D38999/24FH53AD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
DAMMV3X3PN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 3W3 M G50 HV 50 OHM ZINC
97-3108B24-27SW-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 7C 7#16 SKT PLUG
TV07DZ-19-32PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
5747145-2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Press-Fit
6-5174217-3 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Type, Board to Board Plug, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
1709470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1709470000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 12POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1709470000 Weidmuller 157050 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1709470000 Weidmuller 287990 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68691-406 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
68691-406 Amphenol FCI 147870 2016+ BS II DUAL Unitronix Electronics Limited
68691-406 Amphenol FCI 298670 2016+ BS II DUAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68691-406 IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1419168-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
0986445006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 32 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Yellow
0387115307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
69168-110 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
69168-110 FCI 8000 2012+ CONN HEADER 10POS DL PCB 30GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
69168-110 FCI 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
69168-110 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T38315-05-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38315-05-0 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38315-05-0 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-013-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-013-20-002101 Preci-Dip 146940 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
20020034-H091B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020034-H091B01LF Amphenol FCI 157650 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020034-H091B01LF Amphenol FCI 297950 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020034-H091B01LF IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-87-950-41-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
110-87-950-41-001101 Preci-Dip 157250 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
110-87-950-41-001101 Preci-Dip 278810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1982350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1982350000 Weidmuller 157130 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1982350000 Weidmuller 274550 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282808-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.394" (10.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)