Location : Home > F > FXO-PC736R-200
FXO-PC736R-200
Share on FacebookShare on Facebook
FXO-PC736R-200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FXO-PC736R-200 657894 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
FXO-PC736R-200 standard package with RoHS 43230 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
FXO-PC736R-200 OSC XO 200.000MHZ LVPECL SMD 31975 Fox Electronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F24022AKR Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À20ppm Crystal 8pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F24022AKR CTS-Frequency Controls 139560 17+/18+ CRYSTAL 24.000 MHZ 8PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F24022AKR CTS-Frequency Controls 139560 NEW RoHS CRYSTAL 24.000 MHZ 8PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F24022AKR CTS-Frequency Controls 31785 1538+ CRYSTAL 24.000 MHZ 8PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F24022AKR CTS-Frequency Controls 57209 2015+ CRYSTAL 24.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T37125-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37125-03-0 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37125-03-0 NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776175-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate