Location : Home > F > FXO-PC736R-160
FXO-PC736R-160
Share on FacebookShare on Facebook
FXO-PC736R-160 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FXO-PC736R-160 657894 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
FXO-PC736R-160 standard package with RoHS 43080 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
FXO-PC736R-160 OSC XO 160.000MHZ LVPECL SMD 32335 Fox Electronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SI5905DC-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 8V 3A 1206-8
SI5905DC-T1-GE3 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI5905DC-T1-GE3 Vishay Siliconix 139550 17+/18+ MOSFET DUAL P-CH G-S 8V 1206-8 FindCores Electronics Co.,Ltd.
SI5905DC-T1-GE3 Vishay Siliconix 157199 15+ MOSFET DUAL P-CH G-S 8V 1206-8 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SI5905DC-T1-GE3 Vishay Siliconix 241780 1538+ MOSFET DUAL P-CH G-S 8V 1206-8 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
VS-ETH0806FP-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 8A TO220-2
VS-ETH0806FP-M3 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-ETH0806FP-M3 NEW 78410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GP02-25-E3/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 2.5KV 250MA DO204
GP02-25-E3/54 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GP02-25-E3/54 NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387204802 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws