Location : Home > F > FXO-PC736R-150
FXO-PC736R-150
Share on FacebookShare on Facebook
FXO-PC736R-150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FXO-PC736R-150 OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD 140160 Fox Electronics 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
FXO-PC736R-150 OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD 42385 Fox Electronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
FXO-PC736R-150 OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD 140160 Fox Electronics NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
FXO-PC736R-150 OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD 57809 Fox Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FXO-PC736R-150 OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD 78390 Fox Electronics 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASMA22BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Black 14-22 AWG
ASMA22BK Amphenol PCD 147270 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BLACK Unitronix Electronics Limited
ASMA22BK Amphenol PCD 288930 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-83-133-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-83-133-41-036101 IC 56780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-83-133-41-036101 Preci-Dip 147440 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-83-133-41-036101 Preci-Dip 288730 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-6511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-6511-11 Aries Electronics 157520 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-6511-11 Aries Electronics 277570 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-6511-11 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-43-070-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
323-83-124-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
323-83-124-41-001101 Preci-Dip 147380 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
323-83-124-41-001101 Preci-Dip 288370 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com