Location : Home > F > FXO-LC735RGB-312.5
FXO-LC735RGB-312.5
Share on FacebookShare on Facebook
FXO-LC735RGB-312.5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FXO-LC735RGB-312.5 OSCILLATOR XO 312.5MHZ LVDS SMD 78530 Fox Electronics 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FXO-LC735RGB-312.5 657894 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK11E03030J0G Amphenol FCI 147770 2016+ CONN STRIP 1100 TB BARRIER W/F Unitronix Electronics Limited
YK11E03030J0G IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK11E03030J0G NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2200329 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Free Hanging (In-Line)
2200329 IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2200329 Phoenix Contact 157680 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2200329 Phoenix Contact 297890 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1038070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1038070000 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1038070000 Weidmuller 157010 2016+ CONN HEADER 5POS 3.81MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
1038070000 Weidmuller 297530 2016+ CONN HEADER 5POS 3.81MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1788563 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole