Location : Home > F > FXO-LC535R-40
FXO-LC535R-40
Share on FacebookShare on Facebook
FXO-LC535R-40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FXO-LC535R-40 OSCILLATOR XO 40.000MHZ LVDS SMD 57219 Fox Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325032-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325032-12-0 IC 59190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
21-0503-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 21POS GOLD
21-0503-30 Aries Electronics 157270 2016+ CONN SOCKET SIP 21POS GOLD Unitronix Electronics Limited
21-0503-30 Aries Electronics 278610 2016+ CONN SOCKET SIP 21POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com