Location : Home > F > FXO-HC735-24
FXO-HC735-24
Share on FacebookShare on Facebook
FXO-HC735-24 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FXO-HC735-24 SMD 15186 FOX 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-83-161-01-881101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
315-83-161-01-881101 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
114-93-422-41-117000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
114-93-422-41-117000 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
114-93-422-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
114-93-422-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157020 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
114-93-422-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
111-93-424-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
111-93-424-41-001000 IC 56400 17+ 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
111-93-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
111-93-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
111-93-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN LONGTL .400 24POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd