Location : Home > F > FXO-HC730R-33
FXO-HC730R-33
Share on FacebookShare on Facebook
FXO-HC730R-33 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FXO-HC730R-33 OSC XO 33.000MHZ HCMOS SMD 31715 Fox Electronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F27023CTR Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À20ppm Crystal 6pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F27023CTR CTS-Frequency Controls 139620 NEW RoHS CRYSTAL 27.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F27023CTR CTS-Frequency Controls 31845 1538+ CRYSTAL 27.000 MHZ 6PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F27023CTR CTS-Frequency Controls 57269 2015+ CRYSTAL 27.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F27023CTR CTS-Frequency Controls 99110 2015+ CRYSTAL 27.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0387116605 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws