Location : Home > F > FXO-HC536R-3.072
FXO-HC536R-3.072
Share on FacebookShare on Facebook
FXO-HC536R-3.072 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FXO-HC536R-3.072 OSCILLATOR XO 3.072MHZ HCMOS SMD 140180 Fox Electronics 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
FXO-HC536R-3.072 OSCILLATOR XO 3.072MHZ HCMOS SMD 32405 Fox Electronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
FXO-HC536R-3.072 OSCILLATOR XO 3.072MHZ HCMOS SMD 140180 Fox Electronics NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
FXO-HC536R-3.072 OSCILLATOR XO 3.072MHZ HCMOS SMD 57829 Fox Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FXO-HC536R-3.072 OSCILLATOR XO 3.072MHZ HCMOS SMD 78750 Fox Electronics 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NZX22C,133 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 500MW ALF2
NZX22C,133 654798 13+ fenyang electronics co.,ltd
NZX22C,133 654798 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
NZX22C,133 NXP 242290 1538+ DIODE ZENER 500MW 22V SOD27 Alphatek Technology Limited
1546868-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate