Location : Home > F > FXO-HC335R-40
FXO-HC335R-40
Share on FacebookShare on Facebook
FXO-HC335R-40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FXO-HC335R-40 OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD 57779 Fox Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-236-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-236-41-008101 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-236-41-008101 Preci-Dip 147730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-236-41-008101 Preci-Dip 287550 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76314-115LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-535966-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 86 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
811-22-047-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 47 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-047-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-047-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 47 POS .236 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-047-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 47 POS .236 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-22-047-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 47 POS .236 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd