Location : Home > F > FXO-HC335R-10
FXO-HC335R-10
Share on FacebookShare on Facebook
FXO-HC335R-10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT4106CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 1W DO216
SPN02N60S5 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 0.4A SOT-223
SPN02N60S5 40096 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SPN02N60S5 NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SPN02N60S5 STOCK 43600 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0387090079 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1948320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1948320000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 5.08MM 10POS EKT Electronics Co., Ltd
1948320000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 5.08MM 10POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
1948320000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 5.08MM 10POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1948320000 Weidmuller 298990 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB500-TR24V Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
A-TB500-TR24V Assmann WSW Components 157370 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB500-TR24V IC 40500 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB500-TR24V NEW 89130 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1869300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole