Location : Home > F > FXA350024A
FXA350024A
Share on FacebookShare on Facebook
FXA350024A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FXA350024A PWR SUPP SW-MODE 24V 10.5A 350W 8000 ICC/Elpac Power Syst 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com