Location : Home > F > FX2BA-20P-1.27DSA(71)
FX2BA-20P-1.27DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TV07DT-25-37P Connectors, Interconnects Circular Connectors 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS3450L36-15P Connectors, Interconnects Circular Connectors 35 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
PT06SP-22-55S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
FRCIR06LF-28-21SW-F80-T89 Connectors, Interconnects Circular Connectors 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
97-3108A28-2PZ-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 14C 12#16, 2#12 PIN PLUG
FGA.2K.310.CLAC60Z Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
PT06SP-20-16P Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
2-353515-0 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 20 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
331899 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) Miniature Coaxial Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Through Hole Solder
SC08E-10SL-3S(F68) Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver