Location : Home > F > FX20-100S-0.5SH
FX20-100S-0.5SH
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PT06CP-18-30SW(351) Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
TVS07RK-25-61HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TVS06RS-25-35HD Connectors, Interconnects Circular Connectors 128 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
MS3459W20-19SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
CN0966B10S20SN-140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
PTG05E-12-8P Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
7-520315-0 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 20 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.100" (2.54mm) Through Hole