Location : Home > F > FX15SC-41S-0.5SV
FX15SC-41S-0.5SV
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BACC63CB22A12SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
L77HDBH44SC309 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
GMA.0B.045.DR Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories BEND RELIEF 4.5MM RED
CTVP00RW-13-35SD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 22C 22#22D SKT RECP
C091 11H004 000 2 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded, Strain Relief
GTC01F16-11P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 2C 2#12 PIN RECP LINE
SLW12R-5C7 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 12 Position CIC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Through Hole, Right Angle
XG4M-6431 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET 64POS FLAT CABLE IDC
416-83-240-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-270-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1038170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1038170000 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1038170000 Weidmuller 157470 2016+ CONN HEADER 13POS 3.81MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
1038170000 Weidmuller 287390 2016+ CONN HEADER 13POS 3.81MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150-80-624-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
150-80-624-00-001101 IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
150-80-624-00-001101 Preci-Dip 147460 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
150-80-624-00-001101 Preci-Dip 278010 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3026366 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER FOR MOD TERM BLOCK 2POS
M22-5320405P Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
M22-5320405P Harwin Inc. 157180 2016+ 4+ 4 DIL SMT PICK/PLACE HDR Unitronix Electronics Limited
M22-5320405P IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M22-5320405P NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0026623081 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
115-93-308-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
115-93-308-41-003000 STOCK 46460 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-146479-6 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 16POS STACKNG 15GOLD
1-146479-7 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 17POS STACKNG 15GOLD