Location : Home > F > FWLF1634RL50
FWLF1634RL50
Share on FacebookShare on Facebook
FWLF1634RL50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
852-80-048-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 48 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Tin
852-80-048-20-001101 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-80-048-20-001101 Preci-Dip 157810 2016+ CONN HDR 48POS 1.27MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
852-80-048-20-001101 Preci-Dip 287490 2016+ CONN HDR 48POS 1.27MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com