Location : Home > F > FWLF1632R50
FWLF1632R50
Share on FacebookShare on Facebook
FWLF1632R50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
854-80-039-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 39 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Tin
854-80-039-20-001101 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
854-80-039-20-001101 Preci-Dip 157760 2016+ CONN HDR 39POS 1.27MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
854-80-039-20-001101 Preci-Dip 287890 2016+ CONN HDR 39POS 1.27MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
351-10-128-00-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
351-10-128-00-005101 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-10-128-00-005101 Preci-Dip 157640 2016+ CONN HDR 28POS 0.100 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
351-10-128-00-005101 Preci-Dip 288810 2016+ CONN HDR 28POS 0.100 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com