Location : Home > F > FVL2-3.5LS
FVL2-3.5LS
Share on FacebookShare on Facebook
FVL2-3.5LS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A104203R26 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
A104203R26 Eaton 147020 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
A104203R26 IC 40230 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A104203R26 NEW 98670 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395073004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2355-4-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.191" (4.85mm) Silver
2355-4-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2355-4-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 299130 2016+ TERM TURRET SINGLE L=4.85MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com