Location : Home > F > FTZ5.6ET148
FTZ5.6ET148
Share on FacebookShare on Facebook
FTZ5.6ET148 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FTZ5.6ET148 RoHS Compliant 37544 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
FTZ5.6ET148 DIODE ZENER QUAD 5.6V SMD5 241840 Rohm Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
FTZ5.6ET148 RoHS 58201 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FTZ5.6ET148 REEL3K 2650 ROHM 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
FTZ5.6ET148 SOT-153 13000 ROHM 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F36013ATR Crystals and Oscillators Crystals 36MHz ¡À10ppm Crystal 6pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F36013ATR CTS-Frequency Controls 140160 NEW RoHS CRYSTAL 36.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F36013ATR CTS-Frequency Controls 42385 1538+ CRYSTAL 36.000 MHZ 6PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F36013ATR CTS-Frequency Controls 57809 2015+ CRYSTAL 36.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F36013ATR CTS-Frequency Controls 98410 2015+ CRYSTAL 36.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASTMLPFL-18-16.000MHZ-EJ-E-T3 Crystals and Oscillators Oscillators 16MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8V 4.1mA Enable/Disable
1883145 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Card Edge 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1883145 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1883145 Phoenix Contact 157740 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1883145 Phoenix Contact 298170 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1955390 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1955390 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1955390 Weidmuller 157710 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1955390 Weidmuller 298570 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CM6823-000 IC 37730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CM6823-000 NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0472664101 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors HDMI Receptacle Connector 19 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
416F38425ITT Crystals and Oscillators Crystals 38.4MHz ¡À20ppm Crystal 6pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F38425ITT CTS-Frequency Controls 31935 1538+ CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT Alphatek Technology Limited
416F38425ITT CTS-Frequency Controls 57359 2015+ CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38425ITT CTS-Frequency Controls 79190 2015+ CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1777361 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1777361 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1777361 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1777361 Phoenix Contact 298490 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395221004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1765551 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1765551 Phoenix Contact 147470 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1765551 Phoenix Contact 287930 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2284536 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 14 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 12-24 AWG
2284536 N/A 5 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
2284536 Phoenix Contact 147250 2016+ MOD 14POS SOCKET TO 8 PNP SENS Unitronix Electronics Limited
1716344 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 8 Position Terminal Block Header, Male Pins Green 2 Piece, Snap Lock