Location : Home > F > FTLX3871DCC36
FTLX3871DCC36
Share on FacebookShare on Facebook
FTLX3871DCC36 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3433-1303 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3433-1303 3M 157510 2016+ CONN HEADER 50POS R/A LONG LATCH Unitronix Electronics Limited
3433-1303 3M 288090 2016+ CONN HEADER 50POS R/A LONG LATCH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3433-1303 3M 8000 2012+ CONN HEADER 50POS R/A LONG LATCH Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3433-1303 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
451-80-236-00-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
451-80-236-00-004101 Preci-Dip 147320 2016+ CONN HDR 36POS 2.54MM T/H TIN Unitronix Electronics Limited
451-80-236-00-004101 Preci-Dip 297470 2016+ CONN HDR 36POS 2.54MM T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-147324-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Tin
6-147324-6 TE Connectivity AMP Connectors 147270 2016+ CONN HEADER 17POS R/A TIN SMD Unitronix Electronics Limited
6-147324-6 TE Connectivity AMP Connectors 297370 2016+ CONN HEADER 17POS R/A TIN SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com