Location : Home > F > FT63ETV504
FT63ETV504
Share on FacebookShare on Facebook
FT63ETV504 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FT63ETV504 TRIMMER 500K OHM 0.5W TH 28096 Copal 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
FT63ETV504 TRIMMER 500K OHM 0.5W TH 75000 Copal 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-1624200-9 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 2.5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 3W Solder Lug