Location : Home > F > FT63ETV501
FT63ETV501
Share on FacebookShare on Facebook
FT63ETV501 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FT63ETV501 TRIMMER 500 OHM 0.5W TH 28089 Copal 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
FT63ETV501 TRIMMER 500 OHM 0.5W TH 75000 Copal 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
50758381431630F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Neon Panel Indicator Red 110 V ~ 125 V