Location : Home > F > FT63ETP200
FT63ETP200
Share on FacebookShare on Facebook
FT63ETP200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FT63ETP200 RoHS 58201 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FT63ETP200 POT 20 OHM SINGLE CERMET TOP 8000 Copal Electronics Inc 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
FT63ETP200 POT 20 OHM SINGLE CERMET TOP 8000 Copal Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
V72A28H400B2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W
V72A28H400B2 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V72A28H400B2 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BTX-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W
VE-BTX-MY-F2 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BTX-MY-F2 NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWV-MZ-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W
VE-JWV-MZ-F4 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JWV-MZ-F4 NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2WP-CW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W