Location : Home > F > FT63ETP100
FT63ETP100
Share on FacebookShare on Facebook
FT63ETP100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FT63ETP100 RoHS 58201 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FT63ETP100 TRIMMER 10 OHM 0.5W TH 28046 Copal 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-2WN-MV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W