Location : Home > F > FT63EH500
FT63EH500
Share on FacebookShare on Facebook
FT63EH500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FT63EH500 TRIMMER 50 OHM 0.5W TH 28117 Copal 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
FT63EH500 TRIMMER 50 OHM 0.5W TH 75000 Copal 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-B0W-MX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W