Location : Home > F > FST80100A
FST80100A
Share on FacebookShare on Facebook
FST80100A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A30711204 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
A30711204 Eaton 157860 2016+ CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A30711204 IC 40460 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A30711204 NEW 97310 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-S1-020-30-017101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-S1-020-30-017101 IC 59800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-S1-020-30-017101 Preci-Dip 147550 2016+ CONN SPRING LOAD 20POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-S1-020-30-017101 Preci-Dip 297530 2016+ CONN SPRING LOAD 20POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956216-2700-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
956216-2700-AR-TP 3M 157150 2016+ CONN SOCKET 16POS 2MM VERT SMD Unitronix Electronics Limited
956216-2700-AR-TP 3M 297350 2016+ CONN SOCKET 16POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956216-2700-AR-TP IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBPAX-11 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GBPAX-11 Curtis Industries 157830 2016+ CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GBPAX-11 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBPAX-11 NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CWN-370-50-0000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-86479-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector Through Hole, Right Angle Gold
0395372324 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
09185206903 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle
09185206903 Harting 53388 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
09185206903 Harting 53388 17+ 17+ Power Agency Co.,Ltd
09185206903 Harting 53388 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
09185206903 Harting 53388 15+ New & Original parts TPC Global Service Co.Ltd.
0395238420 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
9-146282-0-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
9-146282-0-10 IC 56190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146282-0-10 TE Connectivity AMP Connectors 288710 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 10POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146282-0-10 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-103577-9 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Gold 0.025" (0.64mm) Square