Location : Home > F > FSD89-20-Q
FSD89-20-Q
Share on FacebookShare on Facebook
FSD89-20-Q distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/20FB5BC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
625-025-262-032 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
GTS06AF18-15S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#12 SKT PLUG
CN1021A22G12P10-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
2-2170785-5 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CAGE ASSY, 1X4, QSFP28, GASKET,
DCMAMT37SNM-F225 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 37 F CRIMP TOOL G50 NM SS
MS27467T21F16JC Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
DTS26W21-39PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
PRPC001SBAN-M71RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 1 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector Through Hole, Right Angle Gold
PRPC001SBAN-M71RC IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PRPC001SBAN-M71RC NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PRPC001SBAN-M71RC Sullins Connector Solutions 147860 2016+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 1POS Unitronix Electronics Limited
9021250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules FERRULE 4.0MM 17 ORG 1 = 250PCS
9021250000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9021250000 Weidmuller 288510 2016+ FERRULE 4.0MM 17 ORG 1 = 250PCS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9021250000 Weidmuller 8000 2012+ FERRULE 4.0MM 17 ORG SV 250/PK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5-104196-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-104196-5 Electronics 25199 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-104196-5 IC 37260 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
5-104196-5 IC 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1770750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã and 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1770750000 Weidmuller 147310 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1770750000 Weidmuller 277870 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1770750000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK SOCKET 3POS 3.5MM BK TPC Global Service Co.Ltd.
5-535541-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-535541-2 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
5-535541-2 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
AW127-05/Z-T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors SOCKET 5 CONTACTS SINGLE ROW
110-83-432-41-105101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
110-83-432-41-105101 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-83-432-41-105101 Preci-Dip 157490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
110-83-432-41-105101 Preci-Dip 279190 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com