Location : Home > F > FSC-S15-15U
FSC-S15-15U
Share on FacebookShare on Facebook
FSC-S15-15U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FSC-S15-15U CONVERTER AC/DC 15V OUT 15W 8000 CUI Inc 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
FSC-S15-15U CONVERTER AC/DC 15V OUT 15W 8000 CUI Inc 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FSC-S15-15U 657894 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
FSC-S15-15U Original&New&Rhos 99630 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FSC-S15-15U CONVERTER AC/DC 15V OUT 15W 8000 CUI Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A05P-5 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters SINGLE O/P, DC-HV DC PCB MOUNT,
A05P-5 XP Power 15260 2019+ DC DC CONVERTER 500V 1W Semilex Distributor [ sales@semi-lex.com ]