Location : Home > F > FS051C222J4Z4A
FS051C222J4Z4A
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for FS051C222J4Z4A distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
FS051C222J4Z4A AVX SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
FS051C222J4Z4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FS051C222J4Z4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2200uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FS051C222J4Z4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2200uF 5 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
FS051C222J4Z4A CAP CER 2200PF 100V 5 X7R 0805 1516300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
FS051C222J4Z4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 2200uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
FS051C222J4Z4A CAP CER 2200PF 100V 5 X7R 0805 1516300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com