Location : Home > F > FRRF126LYL
FRRF126LYL
Share on FacebookShare on Facebook
FRRF126LYL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KMQ350VS391M30X35T2 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
KMQ350VS391M30X35T2 95500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
KMQ350VS391M30X35T2 N/A 74800 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
E36D251HPC153MED0M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
MAL205056472E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 4700UF 25V RADIAL
MAL205056472E3 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
50MXC10000MEFCSN35X40 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
50MXC10000MEFCSN35X40 Rubycon 1456300 2015+ CAP ALUM 10000UF 20 50V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
50MXC10000MEFCSN35X40 Rubycon 801100 1532+ CAP ALUM 10000UF 20 50V SNAP Alphatek Technology Limited
50MXC10000MEFCSN35X40 Rubycon 80150 2015+ CAP ALUM 10000UF 20 50V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
200TXW330MEFC16X40 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
200TXW330MEFC16X40 Rubycon 1244800 2015+ CAP ALUM 330UF 20 200V RADIAL Unitronix Electronics Limited
200TXW330MEFC16X40 Rubycon 493600 1532+ CAP ALUM 330UF 20 200V RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
200TXW330MEFC16X40 Rubycon 87870 2015+ CAP ALUM 330UF 20 200V RADIAL RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MAL203835332E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
MAL203835332E3 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAL203835332E3 NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAL203835332E3 VISHAY 10000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
LQR2W472MSEH Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
LQR2W472MSEH ELECTRONIC 26541 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LQR2W472MSEH IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LQR2W472MSEH NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LQR2W472MSEH Originalnew 158190 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU1K332MELC Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
LGU1K332MELC ELECTRONIC 25509 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
LGU1K332MELC IC 36151 2016+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
LGU1K332MELC Nichicon 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 80volts 3300uF 105c 35x30x1 EKT Electronics Co., Ltd
LGU1K332MELC NICHICON 120000 15+ DIP New & Original parts Futune Electronics Co.Limitd
CL21B105KAF4PNE Capacitors Ceramic Capacitors 1¦ÌF ¡À10% 25V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
CL21B105KAF4PNE IC 37600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CL21B105KAF4PNE Samsung 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
CL21B105KAF4PNE Samsung Electro-Mechanics Amer 132000 N/A CAP CER 1UF 25V 10 X7R 0805 Hongkong Inductors Limited
885012208021 Capacitors Ceramic Capacitors 470pF ¡À10% 16V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)