Location : Home > F > FRCIR030AF-20-29P-F80
FRCIR030AF-20-29P-F80
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPSE08F12-3P Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
MS3121F22-21S Connectors, Interconnects Circular Connectors 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MS3120E14-19SY Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CN1020A22G55P8-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
GTS01LCF20-25P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 13C 13#16 PIN RECP LINE
0781191258 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 25 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount
213860-1 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 37 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
767115-3 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 114 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold