Location : Home > F > FQPF13N10
FQPF13N10
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for FQPF13N10 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
FQPF13N10 FAIRCHILD 1400 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
FQPF13N10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FQPF13N10 58 FSC 02+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
FQPF13N10 TO-220F 10005 FAIRCHILD 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMAJ4732AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 2W DO214AC
SMAJ4732AE3/TR13 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ4732AE3/TR13 NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRF7321D2 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V 4.7A 8-SOIC
IRF7321D2 International Rectifier 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IRF7321D2 IOR 78400 2016 SOP-8 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRF7321D2 Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
GP08J-E3/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 800MA DO204
GP08J-E3/54 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GP08J-E3/54 NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GP08J-E3/54 Vishay 10000 15+ DO-204AL DO-41 Axial Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
GP08J-E3/54 Vishay 15000 12+ DO-204AL DO-41 Axial SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
OSTVM045553 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTVM045553 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVM045553 NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVM045553 On Shore Technology Inc. 157830 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
TJ09010000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ09010000J0G Amphenol FCI 147890 2016+ 762 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
TJ09010000J0G IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ09010000J0G NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS05315A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS05315A00J0G Amphenol FCI 147050 2016+ 381 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS05315A00J0G IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS05315A00J0G NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTTH080160 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTTH080160 654978 13+ fenkey electronics co.,ltd
OSTTH080160 654978 13+ fenyang electronics co.,ltd
1735804 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
1735804 Phoenix Contact 157230 2016+ PC TERM BLOCK 4POS 10MM Unitronix Electronics Limited
1735804 Phoenix Contact 297450 2016+ PC TERM BLOCK 4POS 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0461-2-15-15-21-27-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.022" (0.38mm ~ 0.56mm) Standard Tail Solder