Location : Home > F > FQA48N20
FQA48N20
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for FQA48N20 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
FQA48N20 FAIRCHILD TO-3P 2580 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
FQA48N20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FQA48N20 MOSFET N-CH 200V 48A TO-3P 157369 Fairchild 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQA48N20 TO-247/TO-3P/TO-3PF 45000 FAIRCHILD 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
FQA48N20 TO-3P 10600 FSC 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
FQA48N20 TO-247 18000 FAIRCHILD 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
FQA48N20 OriginalNew?? 58201 F.C 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk