Location : Home > F > FQ2500016
FQ2500016
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZT52B56-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 56V 410MW SOD123
BZT52B56-E3-18 IC 39060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52B56-E3-18 NEW 78870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAV21W-7-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 200MA SOD123
BAV21W-7-F DIODES 22000 14-15+ SOD-123 Nego IC Co.Doris@negoic.com
BAV21W-7-F IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IRFR12N25DTRRP Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 14A DPAK
IRFR12N25DTRRP IR 13000 14-15+ TO-252 Nego IC Co.Doris@negoic.com
IRFR12N25DTRRP NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRFU6215 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 150V 13A I-PAK
IRFU6215 IR 162570 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
IRFU6215 IR 37984 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
UGE8JT-E3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC
STB10100TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 100V D2PAK
1935051 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1935051 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1935051 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
2959612 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 25 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To D-Sub, Male 12-24 AWG
2959612 Phoenix Contact 147680 2016+ VARIOFACE SCREW/DSUB 25POS Unitronix Electronics Limited
2959612 Phoenix Contact 288850 2016+ VARIOFACE SCREW/DSUB 25POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2322113 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 50 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 12-24 AWG
2322113 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2322113 Electronics 27750 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1991930 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.250" (6.35mm) Through Hole
1991930 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1991930 Phoenix Contact 147310 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1991930 Phoenix Contact 288870 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0398904315 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole