Location : Home > F > FQ2-S30100F-08
FQ2-S30100F-08
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DPM3AS-BL Martel Electronics 8000 2012+ LCD 11MM UNIV MINI METER BK LIT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DPM3AS-BL NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DPM3AS-BL ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SE-330HV-00-00 Industrial Controls, Meters Protection Relays & Systems NGR MONITOR HV
SE-330HV-00-00 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SE-330HV-00-00 NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C500-CN812N Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE I/O VERT 80CM
C500-CN812N 654879 13+ fenkey electronics co.,ltd
C500-CN812N 654879 13+ fenyang electronics co.,ltd
C500-CN812N NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7789126015 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-QTUM-SD25-V1 CBL ASSY
8N4DV85LC-0090CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 159.375MHz, 133.33MHz 6-CLCC
R5F564MFCDFC#V1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RXv2 RX600 Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 2MB (2M x 8) FLASH 176-LFQFP (24x24)
R5F564MFCDFC#V1 Renesas 1194 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
R5F564MFCDFC#V1 Renesas 1444 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
R5F564MFCDFC#V1 Renesas 1744 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
STM32F411CEY6UTR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 STM32 F4 Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 512KB (512K x 8) FLASH 49-WLCSP
STM32F411CEY6UTR IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MB95F563HPF-G-SNE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8FX F2MC-8FX MB95560H Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 12KB (12K x 8) FLASH 20-SOP
3-647295-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
3-647295-5 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3-647295-5 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ CONN HEADER 5POS VERT .100 TIN Unitronix Electronics Limited
3-647295-5 TE Connectivity AMP Connectors 288710 2016+ CONN HEADER 5POS VERT .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-647295-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
71V3577S75PFG 567948 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
71V3577S75PFG 36655 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
71V3577S75PFG 26656 15+ stock WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
10-89-4366 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
10-89-4366 IC 57570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-89-4366 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
10-89-4366 Molex Connector Corporation 147150 2016+ CONN HEADER 36POS .100 R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
9-102975-0-07 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
9-102975-0-07 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
9-102975-0-07 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
9-102975-0-07 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-102975-0-07 TE Connectivity AMP Connectors 288990 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 14POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-641119-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
3-641119-9 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ CONN HEADER 9POS VERT .156 GOLD Unitronix Electronics Limited
3-641119-9 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-641119-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 9POS VERT .156 GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
800-80-025-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 25 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Tin
800-80-025-40-001101 Preci-Dip 147740 2016+ CONN HDR 25POS 0.100 SMD R/A Unitronix Electronics Limited
800-80-025-40-001101 Preci-Dip 278130 2016+ CONN HDR 25POS 0.100 SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1534798-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 9 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 22-24 AWG