Location : Home > F > FQ2-S25100F
FQ2-S25100F
Share on FacebookShare on Facebook
FQ2-S25100F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
W83115RG-BW Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLOCK GENERATOR 56-SSOP
W83115RG-BW IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7789224015 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-S300-SD15 CBL ASSY
7789224015 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IDT2308A-5HDC 678954 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
IDT2308A-5HDC Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EP3SL340H1152I4L ALTERA 29150 2012+ originalnew Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PIC16F1519-I/P Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-PDIP
PIC16F1519-I/P Microchip 25000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
PIC16F1519-I/P MICROCHIP 5200 16+ TQFP44 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
R5F104MLAFA#30 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G14 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH 80-LQFP (14x14)
NL17SG08DFT2G IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NL17SG08DFT2G NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NRPN331PARN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
NRPN331PARN-RC NEW 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NRPN331PARN-RC Sullins Connector Solutions 157720 2016+ CONN HEADER 2MM SINGLE R/A 33POS Unitronix Electronics Limited
NRPN331PARN-RC Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
NRPN331PARN-RC Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER 2MM SINGLE R/A 33POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
7006S17PF IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7006S17PF IDT 215 02+ QFP Chaoxin Technology (HK) Limited
BR25H160FJ-WCE2 Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 16KB SPI BUS SOP-J8
BR25H160FJ-WCE2 2452 Nagano Chip Land
BR25H160FJ-WCE2 N/A 2452 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
74AXP2T3407GSX NXP 7343 8-XSON E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
929834-03-23-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929834-03-23-RK 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
929834-03-23-RK 3M 277410 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 23POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-03-23-RK 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929834-03-23-RK 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 23POS TPC Global Service Co.Ltd.
640621-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 7 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin-Lead 24 AWG
640621-7 Electronics 25449 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
640621-7 IC 37150 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
640621-7 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IL-Y-12P-S15L2-EF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
IL-Y-12P-S15L2-EF JAE Electronics 139860 NEW RoHS CONN 12POS 1.5MM CRIMP FindCores Electronics Inc.
IL-Y-12P-S15L2-EF JAE Electronics 147840 2016+ CONN 12POS 1.5MM CRIMP Unitronix Electronics Limited
IL-Y-12P-S15L2-EF JAE Electronics 157509 2015+ CONN 12POS 1.5MM CRIMP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IL-Y-12P-S15L2-EF JAE Electronics 89070 2015+ CONN 12POS 1.5MM CRIMP RENXIM Electronics Co.,Ltd.
95103-134HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
95103-134HLF Amphenol FCI 147520 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
95103-134HLF Amphenol FCI 297870 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95103-134HLF IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
77311-101-03 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77311-101-03 Electronics 27369 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
77311-101-03 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
77311-101-03 STOCK 46540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
3-644631-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
3-644631-8 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3-644631-8 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-644631-8 TE Connectivity AMP Connectors 157690 2016+ CONN HEADER 8POS VERT .156 GOLD Unitronix Electronics Limited
3-644631-8 TE Connectivity AMP Connectors 288010 2016+ CONN HEADER 8POS VERT .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77315-101-36 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?