Location : Home > F > FQ1200007
FQ1200007
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431205-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
416-83-242-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
OSTYK22117030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK22117030 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK22117030 NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
423-83-240-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
423-83-240-41-001101 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
423-83-240-41-001101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
423-83-240-41-001101 Preci-Dip 287710 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-152-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
811-22-058-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 58 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-058-30-007101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-058-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-058-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157660 2016+ CONN SPRING CONT 58 POS .295 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-058-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. 278110 2016+ CONN SPRING CONT 58 POS .295 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1376388-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.197" (5.00mm)
1376388-1 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
1376388-1 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1376388-1 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1-917337-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
770075-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.198" (5.03mm)
770075-1 Electronics 26919 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
770075-1 Molex 15000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
770075-1 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
770075-1 STOCK 47120 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
43938-2103 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.394" (10.00mm)
43938-2103 IC 59690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
43938-2103 Molex 15000 15+ connector Futune Electronics Co.Limitd
43938-2103 Molex Connector Corporation 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
43938-2103 Molex Connector Corporation 278930 2016+ CONN PLUG 10POS PANEL MOUNT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5437648 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5437648 Phoenix Contact 157550 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5437648 Phoenix Contact 299010 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5451653 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)