FP11431_LISA2-WWW-CLIP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FP11431_LISA2-WWW-CLIP MCU 10000 LED 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CWN-550-40-0000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
CWN-550-40-0000 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CWN-550-40-0000 NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP20046DN-S-LF-Z Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 2A 8-SOIC-EP
MP20046DN-S-LF-Z Monolithic Power 39644 NEW RoHS IC REG LDO 3.3V 2A FindCores Electronics Inc.
MP20046DN-S-LF-Z Monolithic Power 41875 1516+ IC REG LDO 3.3V 2A Alphatek Technology Limited
MP20046DN-S-LF-Z Monolithic Power 57299 1415+ IC REG LDO 3.3V 2A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP20046DN-S-LF-Z NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PDU3XVSR6G32A IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDU3XVSR6G32A NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B65541D250A48 Magnetics - Transformer, Inductor Components Ferrite Cores FERRITE CORE P 250NH N48
B65541D250A48 epcos 1000 2012+ DIP JIQI electronic corp
B65541D250A48 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B65541D250A48 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NHD-0216B3Z-FL-GBW-V3 Optoelectronics Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric Character LCD Display Module Transflective 5 x 8 Dots STN - Super-Twisted Nematic LED - Yellow/Green I2C, RS232, SPI 84.00mm x 44.00mm x 13.50mm
HSC-AT11U-A09 Optoelectronics Fiber Optics - Attenuators Fiber Optic Attenuator SC, Singlemode 9dB
HSC-AT11U-A09 Hirose 120000 16+ 16+ TPC Global Service Co.Ltd.
HSC-AT11U-A09 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HSC-AT11U-A09 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MTE9460CP Optoelectronics Infrared, UV, Visible Emitters Infrared (IR) Emitter 950nm 1.3V 100mA 26¡ã 2-SMD, No Lead
MTE9460CP Marktech Optoelectronics 14000 n/a LED IR EMITTER 940NM Hongkong Inductors Limited
MTE9460CP NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HCPL-2400#060 Isolators Optoisolators - Logic Output Logic Output Optoisolator 40MBd Tri-State 3750Vrms 1 Channel 1kV/¦Ìs CMTI 8-DIP
HCPL-2400#060 ?AVAGO 5000 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HCPL-261A-520 Isolators Optoisolators - Logic Output Logic Output Optoisolator 10MBd Open Collector, Schottky Clamped 5000Vrms 1 Channel 1kV/¦Ìs CMTI 8-DIP Gull Wing
HCPL-261A-520 AVAGO 43210 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
PC817X0J000F IC 36522 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
PC817X0J000F NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PC817X0J000F STOCK 43160 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
PS2502-4X Originalne 135200 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XZMOK56W-1 Optoelectronics LED Indication - Discrete Orange 601nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, No Lead
XZMOK56W-1 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XZMOK56W-1 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
XZMOK56W-1 SUNLED 959500 15+ SMD Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
0170951300 Optoelectronics Optics - Lenses CAP PMI STOVEPIPE RD 9/16TRANSL
5650F7 Optoelectronics LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs LED Circuit Board Indicator Single Yellow Diffused, Tinted 2.1V 10mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Through Hole, Right Angle
5650F7 39705 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
5650F7 IC 36582 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
5650F7 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ELM 2-925 Optoelectronics LEDs - Spacers, Standoffs T1 LED Standoff Black PVC 0.925" (23.50mm)
ELM 2-925 Bivar Inc 19000 n/a LED MT SR VERT X 0.925 3MM 2LD Hongkong Inductors Limited
ELM 2-925 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELM 2-925 NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KPSA1012 Power Supplies - Board Mount AC DC Converters PWR SPLY BRD MNT 12V 0.84A 10W
KPSA1012 95500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
KPSA1012 N/A 74800 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
XBDAWT-00-0000-00000LED2 Optoelectronics LED Lighting - White LED Lighting XLamp? XB-D White, Neutral 4500K 2.9V 350mA 115¡ã 2-SMD, No Lead, Exposed Pad
5700100133F Optoelectronics LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs LED Circuit Board Indicator 3 High Red (x 1), Yellow (x 2) Diffused 2V Red, 2.1V Yellow 30mA Red, 30mA Yellow Round with Domed Top, 1.81mm Through Hole, Right Angle