Location : Home > F > FOXSLF/184-20
FOXSLF/184-20
Share on FacebookShare on Facebook
FOXSLF/184-20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FOXSLF/184-20 CRYSTAL 18.432 MHZ 20PF 8000 Fox Electronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FOXSLF/184-20 CRYSTAL 18.4320MHZ 20PF T/H 57669 Fox Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com