Location : Home > F > FOXSLF/073-20
FOXSLF/073-20
Share on FacebookShare on Facebook
FOXSLF/073-20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FOXSLF/073-20 CRYSTAL 7.3728 MHZ 20PF 8000 Fox Electronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FOXSLF/073-20 2012+ 8000 Fox Electronics 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX16F Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 4-20 AWG
ATX16F Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATX16F Amphenol PCD 147080 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
ATX16F Amphenol PCD 288390 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-93-040-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-088-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-1445677-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1445677-6 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1445677-6 TE Connectivity AMP Connectors 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1445677-6 TE Connectivity AMP Connectors 298410 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1445677-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PIVOT BLOCK 3.5MM 16POS TPC Global Service Co.Ltd.
0009485105 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
821-22-039-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 39 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-039-10-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-039-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-039-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 39POS SNGL .197 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
821-22-039-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 39POS SNGL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0530151010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
0530151010 IC 36590 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0395333418 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0039291208 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin