Location : Home > F > FOXSDLF/221-20
FOXSDLF/221-20
Share on FacebookShare on Facebook
FOXSDLF/221-20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FOXSDLF/221-20 CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF SMD 57719 Fox Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FOXSDLF/221-20 stander package 38100 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38177-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38177-09-0 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38177-09-0 NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
326-83-154-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SQT-147-01-L-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-87-012-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-87-012-30-001191 Preci-Dip 157250 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-012-30-001191 Preci-Dip 297550 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325238-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
431112-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431112-20-0 IC 59920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1844050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)