Location : Home > F > FOXSDLF/100-20
FOXSDLF/100-20
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for FOXSDLF/100-20 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
FOXSDLF/100-20/TR ROHS RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
FOXSDLF/100-20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FOXSDLF/100-20 CRYSTAL 10.0 MHZ 20PF SMD 8000 Fox Electronics (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FOXSDLF/100-20 CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD 57359 Fox Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com