Location : Home > F > FOXSDLF/049-20
FOXSDLF/049-20
Share on FacebookShare on Facebook
FOXSDLF/049-20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FOXSDLF/049-20 CRYSTAL 4.9152 MHZ 20PF SMD 8000 Fox Electronics (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1EZ100D5E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 100V 1W DO204AL
1EZ100D5E3/TR12 IC 57320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325138-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325138-04-0 IC 59990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
431603-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431603-03-0 IC 59650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2717061 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Gray 14-30 AWG
2717061 Phoenix Contact 146930 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2717061 Phoenix Contact 287890 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KE16535200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
KE16535200J0G Amphenol FCI 147180 2016+ 508 TB SOC VER W/LATCH Unitronix Electronics Limited
KE16535200J0G IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE16535200J0G NEW 87250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1945274 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1945274 Phoenix Contact 147720 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1945274 Phoenix Contact 287870 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
324448 Phoenix Contact 147590 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 7MM Unitronix Electronics Limited
324448 Phoenix Contact 287810 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 7MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5787745-4 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked USB 2.0 Receptacle Connector 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
5787745-4 789654 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
5787745-4 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5787745-4 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ CONN RCPT USB 4POS 2PORT R/A Unitronix Electronics Limited
5787745-4 TE Connectivity AMP Connectors 298510 2016+ CONN RCPT USB 4POS 2PORT R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0191930218 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 3/8 Stud Flat Sided 6 AWG Crimp